İade Politikası

Yedek oto parcam online alışveriş sitesinden satın aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilir veya farklı bir ürünle değiştirebilirsiniz.

İade Koşulları

Orjinal ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Yedek oto parcam fiziksel mağazalarından satın alınan ürünlerle ilgili iade veya değişim işlemleri Yedek oto parcam online alışveriş sitesi üzerinden yapılmamaktadır.

İade Prosedürü

İade etmek istediğiniz ürünün size gelen sipariş kodu ile birlikte mail adresimize göndererek iade talebinde bulunabilirsniz.

Yukarıda belirtilen işlemi takip etmeden yapılacak iadelerde yaşanabilecek aksaklıklardan Süvari sorumlu değildir.

İade ettiğiniz ürün(ler) bize ulaştığında gerekli kontroller yapılarak iade koşullarına uygunluğu incelenecektir ve 3 (üç) iş günü içinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. İade koşullarına uygun ürünler için beğendiğiniz farklı bir ürünle DEĞİŞİM talep edebilir veya ÜCRET İADESİ talep edebilirsiniz.

Kargo Ücretleri

İade edilecek ürün(ler) anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile gönderildiği takdirde kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır.

3. Kişisel Veri Toplamanın Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Anlaşmalı kargo şirketi dışında farklı bir şirket aracılığıyla gönderilen iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Anlaşmalı kargo şirketi dışında farklı bir kargo şirketiyle alıcı ödemeli olarak gönderilen iadelerde, kargo ücreti iade tutarından düşülecektir.

İade seçeneği olarak Değişim işlemi yapıldığı takdirde kargo ücreti Yedel oto parcam tarafından karşılanacaktır. Yapılan değişim işlemindeki ürün iade edilmek istendiği takdirde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.

Kargo ödenmiş bir ürünün iadesi yapıldığında sadece ürünün fatura üstünde yazan tutarı iade edilir. Kargo ücreti iade edilmemektedir

Türkiye dışından yapılan iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

E-posta:

info@yedekotoparcam.com

İleitişim adresi:

4 Eylül Sanayi St. 29.Sanayi Sk. 20/A block No:1/C Sivas/Merkez

Telefon:

05346778475